Бесплатная доставка на пункты выдачи по всей России товаров из нашего склада!


7329
Новый товар
Беренче хәдисләрем. Балаларга пәйгамбәребезнең (Аллаһның аңа сәламе һәм рәхмәте булсын) сөннәтен, әдәп-әхлагын өйрәтә торган дәреслек.
В НАЛИЧИИ! СБОРКА 1 ДЕНЬ!
Внимание: ограниченное количество товара в наличии!
Будет доступен:
За этот товар мы даем кэшбэк 26 баллов. Общее количество ваших бонусов составит 26 баллов которые можно будет обменять в вашем личном кабинете на купон 26 руб.

пункты выдачи почтовые отделения
| Ширина | 20 см |
| Высота | 29 см |
| Глубина | 1 см |
| Вес | 227 г |
| Страниц | 52 |
| Год | 2021 |
| Язык | Татарский |
| ISBN | 9785915566087 |
| Автор | Раил Файзрахманов |
| Издательство | Каләм |
| Страна | РФ |
| Бумага | Мелованная |
| Печать | Офсетная |
| Редактор(ы) | Расиля Гарифуллина, Лейсан Гильмуллина |
Кайсыбер хадисләр тупланган әлеге китап - балаларыбызга пәйгамбаребезнең (Аллаhның аңа сәламе вә рахмәте булсын) сйннәтен, әдәп-әхлагын өйрәтә торган дәреслек.
Балаларыбыз әдәп-әхлаклы булып үссеннәр өчен аларга кечкенәдән үк пәйгамбәребезнең (Аллаһның аңа сәламе вә рахмәте булсын) хәдисләрен уку яки үзләреннән укыту, булдыра алсак, хәтта ятлату да зарури. Балаларыбызга Аллаһ Раббыбыз Тәүфыйкъ һәм һидәят бирсә, алар үсеп буйга җиткәч, бу хезмәтләребезнең татлы җимешләрен әле татыячакбыз, ин шәә Аллаһ.
Әлеге китап-дәреслектә пәйгамбәребезнең (Аллаhның аңа сәламе вә рахмәте булсын) берникадәр хәдисе тупланган. Бу китап кече яшьтәге мәктәп балаларына үзлекләреннән уку өчен, әти-әниләргә балаларына уку өчен дип, тәкъдим ителә. Шулай ук ул мәдрәсәләрдә балаларга белем бирүче остазларга, мөгаллим-мөгаллимәләргә дә укыту ярдәмлеге булып хезмәт итәр, дип ышанабыз.

144 руб

860 руб

334 руб

240 руб

420 руб

170 руб

490 руб

240 руб

240 руб

580 руб

600 руб

400 руб

254 руб

76 руб

168 руб

1 200 руб

1 200 руб

200 руб

80 руб

500 руб

1 600 руб

500 руб

1 200 руб

170 руб

1 100 руб

138 руб

168 руб

2 760 руб

158 руб

950 руб