Бесплатная доставка на пункты выдачи по всей России товаров из нашего склада!

23444
Новый товар
Арабский язык. Учебник для преподавания курсов при мечетях.
Внимание: ограниченное количество товара в наличии!
Будет доступен:
За этот товар мы даем кэшбэк 17 баллов. Общее количество ваших бонусов составит 17 баллов которые можно будет обменять в вашем личном кабинете на купон 17 руб.

пункты выдачи почтовые отделения
| Обложка | Мягкая |
| Ширина | 21 см |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 1 см |
| Вес | 133 г |
| Страниц | 44 |
| Год | 2017 |
| Язык | Русский и арабский |
| Автор | М. Г. Самигулин, Г. Р. Мирдиянова |
| Страна | Россия |
| Бумага | Офсетная |
| Печать | Офсетная |
| Упаковка | Картонный бокс |
Арабский язык. Учебник для преподавания курсов при мечетях.
Гарәп теле дәреслеге мәчетләр каршындагы курсларда укучы шәкертләр өчен тәкъдим ителә. Дәреслектә гарәп теле өч юнәлештә бирелә:
1) Графика - гарәп алфавиты һәм хәрефләре белән таныштыру;
2) орфография - телдәге сүзләрне дөрес язу кагыйдәләрен өйрәнү;
3) грамматика - телнең төзелеше, аның морфологик категорияләре һәм формалары, синтаксик категорияләре һәм төзелмәләре системасын өйрәнү.
Һәрбер темадан соң таблицалар һәм күнегүләр бирелә. Әлеге дәреслек шәкертләргә тел байлыгын арттыруда, грамматик нормаларны дөрес үзләштерүдә ярдәм итәр дигән ышаныч бар.
Бәндәне ике җиһанда да бәхетле итә торган...
1 300 руб
Как правильно делать дуа за наших предков?
50 руб

609 руб

314 руб

536 руб

357 руб

1 338 руб

1 338 руб

662 руб

1 197 руб

462 руб

105 руб

393 руб

340 руб

315 руб

315 руб

84 руб

540 руб

263 руб

683 руб

378 руб

231 руб

273 руб

888 руб

315 руб

74 руб

368 руб

221 руб

1 365 руб

235 руб

235 руб

1 050 руб