Бесплатная доставка на пункты выдачи по всей России товаров из нашего склада!


23271
Новый товар
Внимание: ограниченное количество товара в наличии!
Будет доступен:
За этот товар мы даем кэшбэк 33 баллов. Общее количество ваших бонусов составит 33 баллов которые можно будет обменять в вашем личном кабинете на купон 33 руб.

пункты выдачи почтовые отделения
| Обложка | Мягкая |
| Ширина | 16 см |
| Высота | 24 см |
| Глубина | 1 см |
| Вес | 183 г |
| Страниц | 104 |
| Год | 2024 |
| Язык | Таджикский и арабский |
| ISBN | 9785600041523 |
| Автор | Наврузов И.Р. |
| Издательство | Манара |
| Страна | Россия |
| Бумага | Офсетная |
| Печать | Офсетная |
| Упаковка | Картонный бокс |
Роҳнамои нав барои омӯзиши таҷвид
Китоби "Таҷвиди навин" аз ҷониби Илҳомҷон Наврузов, барои омӯхтани қоидаҳои дурусти тиловати Қуръони карим таҳия шудааст. Ин китоб бо истифода аз методҳои нав ва бо забони содаю фаҳмо навишта шудааст, то ки хонандагон қоидаҳои таҷвидро ба осонӣ омӯзанд. Китоб дорои бахшҳои гуногун, аз ҷумла одоби тиловат, лаҳн ва намудҳои он, махраҷи ҳарфҳо, сифоти ҳуруф, аҳкоми "нуни сокин" ва "танвин", аҳкоми мад ва вақф мебошад. Ин қоидаҳо дар асоси қироати Ҳафс таҳия шудаанд. Муаллиф тавсия медиҳад, ки китобро таҳти назорати устод бихонед, зеро таҷвид илми назарӣ ва амалӣ мебошад.
Китоби мазкур дастури таълимӣ барои онҳое пешбинӣ шудааст, ки мехоҳанд дуруст хондани Қуръони каримро омӯзанд ва ризои Парвардигори худро дарёбанд. Бо такя ба раҳмати Аллоҳ таъоло, умедворем, ки ин китоб ба ҳар як хонандаи он муфид хоҳад буд. Ин китоб роҳнамои комил барои ҳар мусалмонест, ки мехоҳад Қуръони аримро дуруст ва бо тартил хонда амри Аллоҳ таъолоро ба ҷой орад. Чуноне, ки У таъоло мефармояд: "Ва Қуръонро бо тартил бихонед"

609 руб

314 руб

536 руб

357 руб

1 338 руб

1 338 руб

662 руб

1 197 руб

462 руб

105 руб

393 руб

340 руб

315 руб

315 руб

84 руб

540 руб

263 руб

683 руб

378 руб

231 руб

273 руб

888 руб

315 руб

74 руб

368 руб

221 руб

1 365 руб

235 руб

235 руб

1 050 руб