Бесплатная доставка на пункты выдачи по всей России товаров из нашего склада!

23019
Новый товар
Ислам диненең максаты - кешеләрне дөнья-ахирәт бәхетле итү.
Внимание: ограниченное количество товара в наличии!
Будет доступен:
За этот товар мы даем кэшбэк 45 баллов. Общее количество ваших бонусов составит 45 баллов которые можно будет обменять в вашем личном кабинете на купон 45 руб.

пункты выдачи почтовые отделения
| Обложка | Твёрдая |
| Ширина | 15 см |
| Высота | 21.5 см |
| Глубина | 2.5 см |
| Вес | 526 г |
| Страниц | 348 |
| Год | 2023 |
| Язык | Татарский и арабский |
| Автор | Нурислам Ибраһим |
| Издательство | "Бишбалта" |
| Страна | РФ |
| Бумага | Офсетная |
| Печать | Офсетная |
| Упаковка | Картонный бокс |
Ислам диненең максаты - кешеләрне дөнья-ахирәт бәхетле итү. Моның өчен бердәнбер юл - Аллаһы Тәгаләгә иман китерү, Аңа буйсынып, гамәл-гыйбадәт кылу, шайтанга хас фикер, сүз һәм гамәлләрдән ерак булу, тормыштагы сынауларда үзеңә изгелек күрергә омтылу, киләчәктә әҗер-савапка өмет баглау, тормышның һәрбер очрагында зикер-тәсбих һәм догада булу. Шул максаттан ошбу китапта кайбер фазыйләтле зикер-тәсбихләр, хасиятле догалар һәм салават-сәлам үрнәкләре китерелде.

609 руб

314 руб

536 руб

357 руб

1 338 руб

1 338 руб

662 руб

1 197 руб

462 руб

105 руб

393 руб

340 руб

315 руб

315 руб

84 руб

540 руб

263 руб

683 руб

378 руб

231 руб

273 руб

888 руб

315 руб

74 руб

368 руб

221 руб

1 365 руб

235 руб

235 руб

1 050 руб