Бесплатная доставка на пункты выдачи по всей России товаров из нашего склада!


22615
Новый товар
Таҷвиди Қуръон" дар фарҳанги кишварҳои исломӣ дастури муҳими таълимӣ доир ба омӯзиш, қироат, тиловат ва ҳифзи Китоби муқаддаси мусулмонон эътироф шудааст.
Внимание: ограниченное количество товара в наличии!
Будет доступен:
За этот товар мы даем кэшбэк 32 баллов. Общее количество ваших бонусов составит 32 баллов которые можно будет обменять в вашем личном кабинете на купон 32 руб.

пункты выдачи почтовые отделения
| Обложка | Мягкая |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 28.5 см |
| Глубина | 0.5 см |
| Вес | 248 г |
| Страниц | 120 |
| Год | 2016 |
| Язык | Таджикский и арабский |
| Автор(ы) | Шарифов С., Наҷотзода М. |
| ISBN | 9789997505798 |
| Издательство | "Ирфон" |
| Страна | Таджикистан |
| Бумага | Офсетная |
| Печать | Офсетная |
Таҷвиди Қуръон" дар фарҳанги кишварҳои исломӣ дастури муҳими таълимӣ доир ба омӯзиш, қироат, тиловат ва ҳифзи Китоби муқаддаси мусулмонон эътироф шудааст. Дар фаслу бобҳои алоҳидаи ин китоб доир ба нозукиҳои овошиносӣ ва талаффузи ҳарфҳои алифбои арабӣ дар калима, таъбир ва оятҳои гуногуни Қуръон бо овардани мисолҳои намунавӣ маълумоти муфид гирдоварӣ шудааст.
Китоб барои истифодаи оммаи васеи хонандагон пешкаш мегардад.

609 руб

314 руб

536 руб

357 руб

1 338 руб

1 338 руб

662 руб

1 197 руб

462 руб

105 руб

393 руб

340 руб

315 руб

315 руб

84 руб

540 руб

263 руб

683 руб

378 руб

231 руб

273 руб

888 руб

315 руб

74 руб

368 руб

221 руб

1 365 руб

235 руб

235 руб

1 050 руб