Бесплатная доставка на пункты выдачи по всей России товаров из нашего склада!

22447
Новый товар
«Исламда әхлак һәм әдәп» предметы буенча уку-укыту әсбабы беренче чиратта дини уку йортларында укытуда куллану өчен тәкъдим
ителә.
Внимание: ограниченное количество товара в наличии!
Будет доступен:
За этот товар мы даем кэшбэк 23 баллов. Общее количество ваших бонусов составит 23 баллов которые можно будет обменять в вашем личном кабинете на купон 23 руб.

пункты выдачи почтовые отделения
| Обложка | Мягкая |
| Ширина | 14 см |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 1 см |
| Вес | 216 г |
| Страниц | 176 |
| Год | 2023 |
| Язык | Татарский и арабский |
| ISBN | 9785600019522 |
| Автор | Р.Р. Юсупов |
| Издательство | КИУ РИУ |
| Страна | РФ |
| Бумага | Офсетная |
| Печать | Офсетная |
«Исламда әхлак һәм әдәп» предметы буенча уку-укыту әсбабы беренче чиратта дини уку йортларында укытуда куллану өчен тәкъдим
ителә. Ул киң катлаулы укучылар өчен гади итеп төзелгән. Уку әсбабы дини белем бирү оешмалары укытучылары һәм шәкертләре, ислам әхлагы нигезләре белән танышырга һәм гамәлдә кулланырга омтылган мөселманнар һәм мөселманнарның үз-үзләрен тоту культурасы белән танышырга теләгән барлык укучылар өчен ярдәм итәчәк.
Әсбапта мөселман әхлагының төп принциплары турында языла. Дин тотучының тирә-яктагыларга карата бурычлары карала, һәр мөселман кешесе үти торган тәртип кагыйдәләре санала. Игелекле тәртип һәм әхлакның мәгънәсе һәм мөһимлеге ачыла, шулай ук бүгенге тормыштан мисаллар китерелә.

609 руб

314 руб

536 руб

357 руб

1 338 руб

1 338 руб

662 руб

1 197 руб

462 руб

105 руб

393 руб

340 руб

315 руб

315 руб

84 руб

540 руб

263 руб

683 руб

378 руб

231 руб

273 руб

888 руб

315 руб

74 руб

368 руб

221 руб

1 365 руб

235 руб

235 руб

1 050 руб